O nas

Kolorowy nadruk UV w jakości premium.

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym nadrukiem UV w kolorze na każdej płaskiej powierzchni. Posiadamy wiele produktów, które sami tworzymy od początku do końca. Przyjmujemy również zlecenia na znakowanie produktów logotypem w kolorze na powierzonych gadżetach reklamowych, lub udostępniamy katalog firm, z którymi współpracujemy z dużym wyborem gadżetów reklamowych, na które możemy nanieść Państwa nadruk w kolorze.Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych usług i produktów oraz zadowolenie klienta ze współpracy z nami.

Co nas wyróżnia?

01
BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ
Zapewniamy ultradokładny druk bez niepożądanego efektu “paskowania”. Dzięki wysokiej rozdzielczości wydruku UV (1440x1440 dpi) uzyskujemy świetną jakość wykonywanych grafik. Powstała grafika bardzo dobrze przywiera do każdej płaskiej powierzchni (naturalnych i sztucznych tworzyw). Nadruk UV jest trwały i odporny na czynniki atmosferyczne, mechaniczne i chemiczne.
02
NIEZAWODNA MASZYNA
Jeśli szukasz firmy, która niezależnie od zamówionej ilości sztuk da Ci gwarancję, że każda sztuka będzie wykonana w najlepszej i powtarzalnej jakości - dobrze trafiłeś.
03
POWTARZALNOŚĆ
Do nadruku UV wykorzystujemy profesjonalny ploter japońskiej marki MUTOH. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane grafiki są najwyższej jakości. Wierne odwzorowanie drukarskiej gamy kolorystycznej CMYK daje nam możliwość idealnego dostosowania się do wymagań klientów. Każda firma pragnie wyróżnić się na rynku, często dzieje się tak za sprawą konkretnie dobranej kolorystyki
04
PROFESJONALNE DORADZTWO
Prowadzimy klienta przez cały proces zamówienia od sprawdzenia profesjonalnie doradzamy przy wyborze konkretnego produktu, bez względu na to czy jesteś klientem detalicznym czy przedstawicielem dużej firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - napisz do nas.
W KOLORZE jest EKO

Drukarka UV jest bezpieczna dla środowiska

DRUKARKA UV JEST BEZPIECZNA DLA ŚRODOWISKA Proces druku na ploterze UV charakteryzuje się brakiem lotnych związków organicznych (0% VOC), brakiem ozonu (ozon free), brakiem zanieczyszczeń powietrza (non-HAP). Atrament nie wydziela oparów i zapachów na powierzchni zadrukowanego materiału, a jego skład nie zawiera rtęci i ołowiu. Atramenty Mutoh LED-UV spełniają normę EN 71-3 pozwalają nawet na nadruki na zabawkach. Jest to nie tylko komfort pracy dla osoby obsługującej maszynę, ale i bezpieczeństwo dla środowiska.

Innowacyjna technologia

Technologia druku UV jest jedną z najnowszych technik druku cyfrowego. Najnowocześniejsza technologia druku atramentowego LED-UV zapewnia wszechstronność i duży zwrot z inwestycji,  przy czym pozostawiając jedynie minimalny ślad ekologiczny.
Co świadczy o innowacyjności?
Utrwalenie nadruku wykorzystując promieniowanie lamp LED-UV. Tak przygotowany druk jest od razu suchy i gotowy do dalszej obróbki, co znacznie skraca proces produkcji i redukuje koszty.
Po wyjęciu produktu z maszyny jest on niemalże od razu gotowy dla klienta. - nadruk UV jest trwały i odporny na uszkodzenia i na warunki atmosferyczne. Nadruk staje się odporny na działanie czynników atmosferycznych tj. promieniowanie słoneczne, woda, wilgoć, zmiany temperatury. Jest to możliwe dzięki naświetlaniu tuszu przez specjalne lampy LED-UV. Następuje proces polimeryzacji (utwardzania) tuszu.
w odróżnieniu od standardowych druków, nadruk UV może być wykonany na każdej płaskiej powierzchni. Nie ma znaczenia faktura, kolor ani stopień połysku zadrukowywanego materiału. Daje to nieskończenie wiele możliwości, niemalże w każdej dziedzinie.Ogranicza nas tylko wyobraźnia!
w technologii UV mamy do czynienia z fotograficzną jakością wydruku, idealnym odwzorowaniem kolorów i nasyceniem. Duże firmy mają wysokie wymagania co do jakości wydruków jak i kolorów. Znaki firmowe mają ściśle określony kolor, który potrafimy uzyskać dzięki wysokiej jakości tuszom wykonując nadruk UV  japońskim ploterem marki Mutoh.
dzięki kilkukrotnemu precyzyjnemu zadrukowaniu tego samego obszaru druk UV daje możliwość tworzenia wypukłych elementów. Zastosować je można przy wykonywaniu oznaczeń dla osób niewidomych, posługujących się alfabetem Braille’a.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.